Čistič nárazníkov NANO+ sprej 400ml

Skladom u dodávateľa: dostupné (skladem více než 20 ks)

Katalógové číslo: am00014 Kategórie: , ,

Popis

BUMPER CLEANER – trojnásobná ochrana NANO+, čistí a ošetruje automobilové nárazníky a všetky vonkajšie plastové diely vozidlá ako zrkadlá, lišty, spojlery atď.

Čistí a konzervuje – účinne odstraňuje špinu dôkladnou penetráciou čistených povrchov. Hlboko preniká do štruktúry ošetrovaných elementov a tvoria tesný trojvrstvový povlak NANO+. Chráni dlhodobo pred opätovným zašpineným. Navracia farbu – pravidelné použitie obohacuje farebnú hĺbku a intenzitu ošetrovaných povrchov. Trvalo chráni pred škodlivým pôsobením nízkych aj vysokých teplôt. Univerzálny prípravok – je vhodný aj pre záhradný nábytok. Obsahuje UV FILTER.


NANO+ je vysoko pokročilá technológia aplikácie nanočastíc kremíka a striebra. Technológia vyvinutá v kooperácii s BRENNTAG. Nanočastice pôsobia na molekulárnej úrovni a prenikajú hlboko do štruktúry čistených súčastí. Vytvárajú na podklade neviditeľný trojvrstvový povlak. Technológia NANO+ umožňuje dosiahnutie mnohonásobného javu odpudzovanie častíc vody, prachu a všetkých nečistôt. Vzniká efekt lotosového kvetu, ktorého výsledkom je samočistenie. NANO+ je technológia priaznivá pre alergikov. Má fungicídne a dezodoračné účinky. Aktivita iónov striebra zabíja škodlivé baktérie.

Ďalšie informácie

Počet Kusov V Balení:

Hmotnosť (celé Balenie):