Čistič čalunenia NANO+ rozpraš. 700ml

Skladom u dodávateľa: dostupné (skladem více než 20 ks)

Katalógové číslo: am00390 Kategórie: , ,

Popis

Ideálny na čistenie čalúnenia, stropy i koberce automobilu. Odstraňuje aj výnimočne silné znečistenie. Vyrobené na základe technológie NANO+ a aktívneho kyslíka.

Doporučené pre čistenie všetkých typov poťahových materiálov, vrátane stropných, autokobercov aj kobercov v domácnosti. Dôkladne preniká štruktúru textilu, tým odstráni aj tie najodolnejšie škvrny. Obnovuje a vyživuje. Obnoví pôvodný vzhľad a farby čisteného povrchu. Zanecháva sviežu vôňu. Pred použitím je vhodné vyskúšať stálosť farieb použitím malého množstva prípravku na malé, málo viditeľné časti čalúnenia. Ničí huby a roztoče. Je bezpečný pre alergikov.

NANO+ je vysoko pokročilá technológia aplikácie nanočastíc kremíka a striebra. Technológia vyvinutá v kooperácii s BRENNTAG. Nanočastice pôsobia na molekulárnej úrovni a prenikajú hlboko do štruktúry čistených súčastí. Vytvárajú na podklade neviditeľný trojvrstvový povlak. Technológia NANO+ umožňuje dosiahnutie mnohonásobného javu odpudzovanie častíc vody, prachu a všetkých nečistôt. Vzniká efekt lotosového kvetu, ktorého výsledkom je samočistenie. NANO+ je technológia priaznivá pre alergikov. Má fungicídne a dezodoračné účinky. Aktivita iónov striebra zabíja škodlivé baktérie.

Ďalšie informácie

Počet Kusov V Balení:

Hmotnosť (celé Balenie):