Čistič diskov kolies NANO+ rozpraš. 700ml

Skladom u dodávateľa: dostupné (skladem více než 20 ks)

Katalógové číslo: am00104 Kategórie: , ,

Popis

Prípravok na čistenie diskov, moderný prípravok obsahujúci detergenty najnovšej generácie, založené na technológie NANO+. Efektívne čistí disky automobilových kolies od brzdného prachu, usadenín olejov, zvyškových prachových častíc pneumatík a ďalších nečistôt.

Vhodné aj pre kolesá motocyklov. Obsahuje nanočastice oxidu kremičitého, ktoré fungujú na molekulárnej úrovni a aktívne prenikajú do štruktúry kolies. Týmto spôsobom sa dokonale očistí znečistený povrch. Obnovuje pôvodný vzhľad.


NANO+ je vysoko pokročilá technológia aplikácie nanočastíc kremíka a striebra. Technológia vyvinutá v kooperácii s BRENNTAG. Nanočastice pôsobia na molekulárnej úrovni a prenikajú hlboko do štruktúry čistených súčastí. Vytvárajú na podklade neviditeľný trojvrstvový povlak. Technológia NANO+ umožňuje dosiahnutie mnohonásobného javu odpudzovanie častíc vody, prachu a všetkých nečistôt. Vzniká efekt lotosového kvetu, ktorého výsledkom je samočistenie. NANO+ je technológia priaznivá pre alergikov. Má fungicídne a dezodoračné účinky. Aktivita iónov striebra zabíja škodlivé baktérie.

Ďalšie informácie

Počet Kusov V Balení:

Hmotnosť (celé Balenie):